Co dają użytkownikom dzianiny drukowane?

Spośród materiałów te wzorzyste królują w sklepach, choć dzianiny drukowane są na wiele sposobów. To właśnie one istotnie kształtują cenniki – każda z nich generuje inną kalkulację. Dlaczego ceny ceny jednych dzianin są wysokie, przez co często ograniczają się nasze wybory?

Jak tworzy się dzianiny drukowane?

Dzianiny drukowane mogą być tworzone różnymi metodami. Dresówka i bawełna – te materiały najbardziej nadają się na podłoże do wydruku. Przez to nadzwyczajna swoboda noszenia dobrze komponuje się z atrakcyjnym designem, bazującym na wyjątkowych wzorach. Można zauważyć, że rozmaite metody druku dają efekty, dadzą się zauważyć.

Wzornictwo generowane cyfrowo

Do najdroższych produktów należą dzianiny drukowane przy pomocy rozwiązań cyfrowych. W grę wchodzi tu skomplikowana technologia druku za pomocą kosztownych drukarek. Dochodzi przygotowanie tkaniny podstawowej, zastosowanie barwników i sprzętu, a także praktykę produkowania krótkich serii, co daje w rezultacie o wiele wyższe koszty pracy, niż w przypadku sitodruku.

Jednak nabywca za większe pieniądze zyskuje duży zestaw korzyści. Będzie posiadał dzianinę, która nie traci swojej jakości, ale i ma pełną liczbę kolorów. Okazuje się, że przy użyciu najlepszych urządzeń, rozdzielczość jest perfekcyjna, a kolory pozostają żywe. Druk cyfrowy można wdrożyć w prosty sposób, dzięki czemu nadaje się on do zrealizowania niewielkich wzorów i zadrukowania niewielkich partii materiałów.

Sitodruk – tradycyjna wersja druku

Stale dokonywanym wyborem pozostają dzianiny drukowane metodą sitodruku. Wśród zalet wymienia się atrakcyjne ceny. Wiadomo, że nie może nas ponieść z liczbą kolorów ani nadzwyczaj skomplikowanymi formami, jednak przy prostszych projektach to wciąż dobra alternatywa.

Wypróbuj druk rotacyjny

Zalety cyfry i sitodruku zawiera w sobie druk rotacyjny. Dzianiny drukowane przy pomocy rotacji, cechują się wysoką jakością nadruku, miękkimi i niewyczuwalnymi formami, ale i cenami, podobnymi do ubrań zapełnionych przy pomocy sitodruku.

Druk ma znaczenie, szczególnie w przypadku odzieży dziecięcej

Dobra jakość, którą oferują dzianiny drukowane, zdrowe barwniki, wyraziste i mocne kolory, przedysputują te materiały do wytwarzaniu ubrań dziecięcych. Z materiałem od najlepszych producentów w grę wchodzi bezkompromisowa wygoda i jakość, a dodatkowo przystępne ceny.